Poznaj twórców Game of Five, a raczej GRACZY!
Jesteśmy grupą pięcu osób, która chętnie gra wspólnie w gry planszowe. Udaje nam się to już sześć czy nawet siedem lat, by prawie co miesiąc usiąść wspólnie do jakiejś gry.

Każdy z nasz ma swoje ulubione tytuły i preferencje, nie mówiąc o tym, że Poeta najczęściej wygrywa, więc reszta ekipy gra by mu przeszkodzić najbardziej 😉 Czasami hakujemy gry, by z wersji czteroosobowych stały się możliwe do zagrania w pięć.

Gamer One

Margot – Lubię gry, których akcja wartko się toczy oraz interakcja z innymi graczami jest duża. Cenię gry, które pobudzają moje myślenie. Ponieważ jestem Mamą, zwracam także uwagę na walory edukacyjne gry.

Ulubione gry: Cytadela, Dixit, Tagi, Takenoko

Dice two

Poeta – Chętnie gram w gry strategiczne i karciane. Lubię, kiedy interakcja między graczami jest duża, bo mogę wtedy zastanowić się, jak podstawić komuś przysłowiową „nogę”. Słabo mi idzie w przypadku gier zręcznościowych, np. Jungle Speed.

Ulubione gry: Star Realms, Ankh-Morpork Discworld, Wsiąść do pociągu.

Dora

Wiśnie – Lubię gry, w których trzeba pomyśleć. Kocham grać dla grania, nie koniecznie wygrywania, choć wtedy frajda jest większa. Ostatnio zachwycają mnie gry kooperacyjne.

Ulubione gry: Osadnicy Narodziny Imperium, Ankh-Morpork Discworld, Sagrada

Game of Five
Mel – Uwielbiam gry strategiczne i ekonomiczne. Lubię wygrywać, ale nie za wszelką cenę, więc wolę gry z ograniczoną negatywną interakcją. Chętnie gram w gry kooperacyjne.

Ulubione gry: Osadnicy Narodziny Imperium, Jungle Speed, Duuuuszki, Monopoly.